خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
دانلود زیرنویس فارسی
نسیم آسایش لابی من
رزرو آنلاين هتل خارجي
وکیل مهاجرت
بسکتبال
فلنج
سایت همسریابی
هیواتک ، تخصصی ترین سایت مشاوره رفع مشکلات رایانه و موبایل
تاريخ : 16 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->همانطور که قبلا در مقاله حالت روح تلگرام چیست ؟ در مورد حالت روح تلگرام صحبت کرده ایم ، باید بگوییم که در این مقاله تصمیم گرفته ایم نحوه دور زدن حالت روح تلگرام را شرح دهیم. دور زدن حالت روح به این معنی است که شما بتوانید تشخیص دهید آیا دوست شما پیغام شما در تلگرام را خوانده است یا خیر ؟ به بیان ساده تر متوجه خواهید شد که دوست شما از روش های خواندن پیام بدون خوردن تیک دوم تلگرام استفاده کرده است.


 آنلاین بودن دوست خود را به آسانی متوجه شوید. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ضد روح تلگرام , دور زدن روح تلگرام , دور زدن حالت روح موبوگرام , آموزش دور زدن حالت روح تلگرام , آم,

تاريخ : 16 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض آب یکی از شهرهای استان فارس را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در فارس داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های اینترنتی مشاهده قبض و پرداخت آنلاین قبض آب استان فارس استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض آب و پرداخت آنلاین قبض آب استان فارس را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض آب استان فارس 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض آب فارس , پرداخت قبوض آب فارس , پرداخت قبض آب استان فارس , قبض آب روستایی استان فارس ,

تاريخ : 14 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض برق یکی از شهرهای استان فارس را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در فارس داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض برق استان فارس استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض برق و پرداخت آنلاین قبض برق استان فارس را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض برق استان فارس 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض برق فارس , پرداخت قبوض برق فارس , پرداخت قبض برق استان فارس , قبض برق روستایی استان فا,

تاريخ : 13 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


یکی از آزار دهنده ترین مشکلات رایج کامپیوتری ، مشکل صدای زیاد کیس در هنگام روشن بودن کامپیوتر است. این صداها که معمولا از فن های داخل کیس ایجاد می شوند می توانند نشانه های یک مشکل حاد سخت افزاری باشند. بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم در خصوص صدای فن های کامپیوتر و روش های کم کردن سر و صدای داخل کیس صحبت کنیم.
همانطور که می دانید قطعات کامپیوتری برای خنک ماندن در حین انجام کار ، نیاز به فن هایی دارند. قطعاتی از جمله پردازنده ( CPU )  ، کارت گرافیک و ... قطعاتی هستند که در زمان فعالیت ، توسط فن های خود خنک می شوند.


 گرد و غبار عامل اصلی سر و صدای زیاد فن ها است. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
صدای کیس , صدای زیاد کیس , صدای فن , صدای فن کامپیوتر , صدای زیاد فن , صدای فن پاور , کم کردن صدای,

تاريخ : 13 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


با گسترده شده دامنه استفاده از اینستاگرام در کشور ، نیاز ها و سوالات در خصوص این نرم افزار بیشتر شده و کاربران این نرم افزار به دنبال رفع مسائل و مشکلات خود هستند. گروه مشاوره هیواتک در همین راستا و در ادامه نگارش مقالات مربوط به سوالات و مشکلات اینستاگرام ، امروز در خصوص داشتن چند اکانت همزمان در اینستاگرام آموزشی را آماده کرده است. ما در این مقاله به شما خواهیم آموخت چگونه دو اکانت اینستاگرامداشته باشید و از آنها به طور همزمان در یک گوشی استفاده کنید.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
اکانت همزمان اینستاگرام , دو اکانت اینستاگرام , چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشیم , استفاده از ,حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض تلفن ثابت یکی از شهرهای استان اصفهان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در اصفهان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض تلفن استان اصفهان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض تلفن و پرداخت آنلاین قبض تلفن ثابت استان اصفهان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن استان اصفهان 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض تلفن اصفهان , پرداخت قبوض تلفن اصفهان , پرداخت قبض تلفن ثابت استان اصفهان , قبض تلفن ,

تاريخ : 12 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->در حال نصب ویندوز هستید اما یک خطا در میانه ی نصب ویندوز ، شما را آگاه می کند که هارد دیسک شما دارای خطا است و ادامه نصب ویندوز میسر نیست. یا اینکه احساس می کنید عملیات نصب ویندوز خیلی طولانی شده و حتی در هنگام کار با ویندوز ، عملیات کپی کردن فایل ها خیلی زمان بر می شود. همه اینها به شما نشان می دهد که مشکلی برای هارد دیسک کامپیوتر شما پیش آمده است و نیاز است قبل از از بین رفتن همه اطلاعات داخل هارد خود ، فکری به حال آن کنید. ما در این مقاله می خواهیم روش های تشخیص خرابی هارد دیسک را توضیح دهیم. همچنین دلایل سوختن و یا خرابی هارد دیسک ها رو شرح دهیم تا با اجتناب از آنها ، عمر مفید هارد دیسک خود را بالاتر ببرید.


 از اطلاعات مهم خود در بازه های زمانی مشخص پشتیبان بگیرید. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
سوختن هارد , علائم خرابی هارد , علائم سوختن هارد دیسک , نشانه های خرابی هارد کامپیوتر , خرابی هارد ,

تاريخ : 12 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض برق یکی از شهرهای استان اصفهان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در اصفهان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض برق استان اصفهان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض برق و پرداخت آنلاین قبض برق استان اصفهان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض برق استان اصفهان 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض برق اصفهان , پرداخت قبوض برق اصفهان , پرداخت قبض برق استان اصفهان , قبض برق روستایی ا,

تاريخ : 11 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->داشتن مجموعه ای از فونت های گوناگون کمک زیادی به طراحان و گرافیست ها و همچنین سایر کاربران کامپیوتر می کند. قطعا همه ما برای تایپ کردن اسناد خود و یا درست کردن برخی تصاویر و متون گرافیکی ، نیاز به فونت های فارسی و انگلیسی داشته ایم که کمی خاص تر از فونت های پیش فرض و معمولی ویندوز باشند. مثلا در هنگام تایپ پایان نامه و یا تحقیقی برای دانشگاه یا مدرسه هستیم و دوست داریم از فونت های گوناگونی استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش نصب فونت های فارسی و لاتین را در ویندوز های 7 و 8 و 10 آموزش دهیم.


 روش نصب فونت در همه ویندوز ها یکسان است. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
نصب فونت , نصب فونت در ویندوز , اضافه کردن فونت , نصب کردن فونت , نصب فونت فارسی , فونت فارسی در ورد,

تاريخ : 11 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض گاز یکی از شهرهای استان اصفهان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در اصفهان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های اینترنتی مشاهده قبض و پرداخت آنلاین قبض گاز استان اصفهان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض گاز و پرداخت آنلاین قبض گاز استان اصفهان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض گاز استان اصفهان 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض گاز اصفهان , پرداخت قبوض گاز اصفهان , پرداخت قبض گاز استان اصفهان , قبض گاز روستایی اس,