خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
دانلود زیرنویس فارسی
نسیم آسایش لابی من
رزرو آنلاين هتل خارجي
وکیل مهاجرت
بسکتبال
فلنج
سایت همسریابی
هیواتک ، تخصصی ترین سایت مشاوره رفع مشکلات رایانه و موبایل
تاريخ : 10 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


چند ماه از بروزرسانی اساسی اینستاگرام می گذرد و در این بروزرسانی امکانات مهمی به نرم افزار اضافه شده اند. یکی از امکانات مهم این نرم افزار در نسخه جدید ، قابلیت اشتراک گذاری ویدئو زنده در قسمت استوری اینستاگرام است. اگر با استوری اینستاگرام آشنایی ندارید مقاله ما با عنوان "آموزش استوری اینستاگرام " را بخوانید. ما در مقاله فعلی می خواهیم قابلیت لایو استوری را آموزش دهیم تا شما بتوانید بصورت زنده تصاویر خود را منتشر کنید.


 قابلیت لایو استوری ، پخش تصاویر زنده در اینستاگرام ! 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
لایور استوری اینستاگرام , پخش زنده در اینستاگرام , لایو ویدئو در اینستاگرام , لایو اینستاگرام , قابل,یکی از نیازهای اساسی کاربران اینستاگرام این است که در مواقعی اکانت اینستاگرام خود را حذف یا غیر فعال کنند. به همین جهت است که نرم افزار اینستاگرام در راستای محقق کردن این موضوع ، دو نوع حذف حساب کاربری را برای کاربران پیش بینی کرده است. ما در این مقاله می خواهیم روش های موقت و دائمی حذف اکانت و حساب کاربری اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.


 با حذف موقت اکانت ، فالوور ها نمی توانند حساب شما را ببینند. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
حذف اکانت اینستاگرام , پاک کردن اکانت اینستاگرام , پاک کردن حساب کاربری اینستاگرام , حذف دائمی اکانت,

تاريخ : 10 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض آب یکی از شهرهای استان اصفهان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در اصفهان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های اینترنتی مشاهده قبض و پرداخت آنلاین قبض آب استان اصفهان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض آب و پرداخت آنلاین قبض آب استان اصفهان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض آب استان اصفهان 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض آب اصفهان , پرداخت قبوض آب اصفهان , پرداخت قبض آب استان اصفهان , قبض آب روستایی استان ,

تاريخ : 9 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


مدتی است که کاربران اینستاگرام پس از آپدیت کردن نرم افزار ، با یک قابلیت جدید در اینستاگرام مواجه شده اند و آن قابلیت استوری ( Story ) است. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در خصوص استوری اینستاگرام و نحوه استفاده از آن سوالات زیادی دارند تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با استوری اینستاگرام آشنا کنیم و نحوه ساختن یک استوری را به شما آموزش دهیم. همچنین به شما یاد خواهیم داد چطور چند عکس را در استوری اینستاگرام قرار دهید.
لازم به ذکر است که برای استفاده از این قابلیت باید اینستاگرام خود را آپدیت کنید.


 استوری ها برای 24 ساعت فعال هستند. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
استوری اینستاگرام , Story اینستاگرام , قابلیت جدید اینستاگرام استوری , عکس گذاشتن در استوری , استوری,حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض تلفن ثابت یکی از شهرهای استان مازندران را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در مازندران داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض تلفن استان مازندران استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض تلفن و پرداخت آنلاین قبض تلفن ثابت استان مازندران را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن استان مازندران 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض تلفن مازندران , پرداخت قبوض تلفن مازندران , پرداخت قبض تلفن ثابت استان مازندران , قبض,

تاريخ : 7 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->موضوعی که امروز می خواهیم در موردش صحبت کنیم را ممکن است بارها تجربه کرده باشیم و دچار این مشکل در نرم افزار Word شده باشیم. مشکل از دست دادن سندی که مدت ها روی آن کار کرده بودیم اما با یک اتفاق کوچک از دست رفته است. یکی از اصلی ترین دلایل از دست دادن اسناد ورد ، به خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و یا ریست شدن سیستم بر می گردد. مثلا سند ورد خود را باز گذاشته اید و مشغول کار دیگری هستید ولی ناگهان برق منزل یا محل کار قطع می شود و سیستم شما خاموش می شود. حالا باید دعا کنید که بعد از روشن کردن مجدد ، فایل ورد شما از بین نرفته باشد.
در این مقاله می خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که با فعال کردن آن در نرم افزار Word می توانید بدون نگرانی ، مشکلات فوق را بی اثر کنید.


 قابلیت Auto Save را در نرم افزار ورد فعال کنید. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ذخیره اتوماتیک ورد , بازیابی فایل ورد , برگرداندن فایل ورد , بازیابی سند ورد , اتو سیو ورد , Auto S,حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض برق یکی از شهرهای استان مازندران را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در مازندران داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض برق استان مازندران استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض برق و پرداخت آنلاین قبض برق استان مازندران را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض برق استان مازندران 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض برق مازندران , پرداخت قبوض برق مازندران , پرداخت قبض برق استان مازندران , قبض برق روس,

تاريخ : 6 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


امروز می خواهیم یکی از مشکلات اساسی کاربران سیستم عامل ویندوز را بررسی کنیم. حتما برای ما هم پیش آمده است که پس از دانلود یک فایل از اینترنت ، مسیر ذخیره شدن آن فایل را در کامپیوتر خود گم کرده و به دردسر افتاده باشیم. این مشکل علاوه بر دانلود های عمومی که از طریق مرورگرهای اینترنت انجام می شوند ، در دانلود های مربوط به نرم افزار های دانلود منیجر نیز به چشم می خورد. ما می خواهیم در این مقاله اولا مسیر دانلود در ویندوز را پیدا کرده و ثانیا بتوانیم محل ذخیره شدن فایل های دانلودی در ویندوز را تغییر دهیم.


 برای پر نشدن درایو C مسیر پیش فرض دانلود ها را تغییر دهید. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تغییر مسیر دانلود منیجر , تغییر مسیر دانلود idm , مسیر دانلود ویندوز , چگونه مسیر دانلود را تغییر د,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->اگر هنوز هم طرفدار گوشی های تاشو هستید و به وسیله آنها خاطرات دهه 80 را زنده می کنید باید بگوییم که تنها نیستید. چراکه در دنیا افراد بسیاری مشابه شما هستند که هنوز به دنبال یک گوشی تاشو ساده و یا حتی یک گوشی تاشو پیشرفته هستند. به همین دلیل است که شرکت های سازنده گوشی موبایل ، هنوز هم مدل هایی از این دست معرفی و به بازار عرضه می کنند. به همین علت است که ما در این مقاله تصمیم گرفتیم دو مدل از گوشی های تاشو ساده موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. شاید برای خیلی از خوانندگان این مقاله ، جالب و راهنما باشد.


 عامل اصلی محبوبیت گوشی های تاشو سادگی کار با آنهاست. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
گوشی تاشو , گوشی تاشو ارزان , گوشی تاشو ساده , گوشی تاشو موجود در بازار , گوشی تاشو سامسونگ , گوش,

تاريخ : 5 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->یکی از قابلیت های گوشی های امروزی ، به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی یا سایر دستگاه های مجهز به وای فای است. این به این معنی است که هر گوشی ، تبلت یا لپ تاپی که قابلیت اتصال به شبکه وای فای را داشته باشید ، بتواند از اینترنت گوشی شما استفاده کند. ما در این مقاله شما را با نحوه فعال سازی هات اسپات گوشی های اندروید و IOS آشنا می کنیم. همچنین چگونگی اتصال به گوشی هایی که هات اسپات خود را فعال کرده اند شرح خواهیم داد. به این شکل شما می توانید در هر زمان و مکان ، اینترنت گوشی خود را در اختیار نزدیکان تان قرار دهید.


 برای اتصال هات اسپات گوشی خود رمز عبور تعیین کنید. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هات اسپات گوشی , اشتراک اینترنت گوشی , اشتراک گذاری وای فای گوشی , هات اسپات اندروید , هات اسپات I,