خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
دانلود زیرنویس فارسی
نسیم آسایش لابی من
رزرو آنلاين هتل خارجي
وکیل مهاجرت
بسکتبال
فلنج
سایت همسریابی
هیواتک ، تخصصی ترین سایت مشاوره رفع مشکلات رایانه و موبایل
تاريخ : 4 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->شرکت سامسونگ مطابق با انتظارات در سال های اخیر با معرفی گوشی های سری S خود ، به نوعی بازار گوشی موبایل را تحت تاثیر قرار می دهد. این شرکت هم اکنون مشغول فراهم کردن مقدمات برای معرفی گوشی گلکسی اس 8  (Galaxy S8) خود است. سامسونگ قصد دارد با معرفی این گوشی که به عنوان پرچمدار سامسونگ در سال 2017 معرفی خواهد شد ، خاطره تلخ سال 2016 را به فراموشی بسپارد.
در این گوشی 5.7 اینچی که دارای رزولوشن فول اچ دی می باشد از سیستم عامل اندروید نوقا استفاده شده است. ما سعی داریم در این مقاله بخشی از مشخصات فاش شده این گوشی را شرح دهیم.


 در نگاه اول گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ ، زیبا و البته گران به نظر می رسد. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
معرفی گوشی گلکسی اس 8 , معرفی گوشی Galaxy S8 , نقد و بررسی گلکسی اس 8 , مشخصات گوشی گلکسی اس 8 ,,

تاريخ : 4 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->علوم انسانی و اسلامی از جمله علوم مهم و کاربردی زندگی ست و با توجه به اهمیت این موضوع ، پایگاه نورمگز یا پایگاه تخصصی مجلات نور ایجاد شده است. در این مقاله سعی داریم علاوه بر آشنا شدن با این پایگاه ، امکانات کلی موجود در این سایت را مرور کرده و نحوه ثبت نام و عضویت در نورمگز را شرح دهیم تا از این پس به راحتی به مجلات و مقالات این حوزه دسترسی پیدا کنید.


 پایگاه تخصصی مجلات نور از سال 1384 شروع به کار کرده است. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
سایت نورمگز , عضویت در سایت نورمگز , پایگاه مجلات تخصصی نورمگز , استفاده از نورمگز , کتابخانه نورمگ,حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض گاز یکی از شهرهای استان مازندران را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در مازندران داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های اینترنتی مشاهده قبض و پرداخت آنلاین قبض گاز استان مازندران استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض گاز و پرداخت آنلاین قبض گاز استان مازندران را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض گاز استان مازندران 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض گاز مازندران , پرداخت قبوض گاز مازندران , پرداخت قبض گاز استان مازندران , قبض گاز روس,

تاريخ : 3 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->امروزه بسیاری فعالیت های ما در حوزه اینترنت و کامپیوتر ، نیازمند یک رمز عبور است. ساخت پست الکترونیک ، خرید های اینترنتی ، استفاده از امکانات رایانه شخصی و موارد دیگر همگی نیاز به یک پسورد خوب و قوی دارند. با توجه به اهمیت انتخاب یک رمز عبور قوی ، بر آن شدیم تا در یک مقاله ، روش های انتخاب یک رمز عبور خوب را شرح دهیم تا از این پس با امنیت بیشتری در دنیای دیجیتال به گشت و گذار بپردازید.
فکر کنید که برای ده ها اکانت اینترنتی خود یک رمز عبور ساده مثل 123456 گذاشته اید و به دلایل گوناگون ، شخصی یه پسورد شما دسترسی پیدا می کند. تصور این که آن شخص چه کارهایی می تواند با اکانت های شما کند دردناک است! به همین دلیل است که از قدیم گفته اند باید قوی ترین قفل را بر روی درب خانه زد تا احتمال باز کردن آن نزدیک به صفر باشد.
با مقدمه ی فوق ، می خواهیم شما را به خواندن سرفصل های زیر دعوت کنیم:


 رمز عبور خود را از شماره ملی ، شماره شناسنامه و موبایل خود انتخاب نکنید ! 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پسورد خوب , پسورد قوی , انتخاب رمز عبور قوی , رمز عبور خوب , ساخت رمز عبور قوی , نرم افزار ساخت پسور,

تاريخ : 3 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض آب یکی از شهرهای استان مازندران را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در مازندران داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های اینترنتی مشاهده قبض و پرداخت آنلاین قبض آب استان مازندران استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض آب و پرداخت آنلاین قبض آب استان مازندران را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض آب استان مازندران 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض آب مازندران , پرداخت قبوض آب مازندران , پرداخت قبض آب استان مازندران , قبض آب روستایی,حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض تلفن ثابت یکی از شهرهای استان گیلان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در گیلان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض تلفن استان گیلان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض تلفن و پرداخت آنلاین قبض تلفن ثابت استان گیلان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن استان گیلان 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض تلفن گیلان , پرداخت قبوض تلفن گیلان , پرداخت قبض تلفن ثابت استان گیلان , قبض تلفن روس,

تاريخ : 2 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


با افزایش استفاده از شبکه های مجازی و پیام رسان های رایگان مثل تلگرام ، مزاحمت های افراد برای یگدیگر نیز گسترش یافته است. این مزاحمت ها دلیلی شد تا تلگرام هم مانند سایر برنامه های پیام رسان ، امکان بلاک کردن افراد را تعبیه کند. ما در این مقاله آموزش می دهیم کهچگونه یک فرد را در تلگرام بلاک کنید ، تشخیص بلاک شدن خود را بررسی کنید و نحوه خارج شدن از بلاک تلگرام را یاد بگیرید.


 با بلاک کردن افراد مزاحم ، دیگر پیام های آنان به شما نمی رسد. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تشخیص بلاک شدن تلگرام , رفع بلاک تلگرام , بلاک کردن افراد در تلگرام , خارج شدن از بلاک تلگرام , خا,

تاريخ : 30 دی 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


حتما برای بسیاری از ما پیش آمده است که می خواهیم قبض برق یکی از شهرهای استان گیلان را در شهر خودمان پرداخت کنیم اما به مشکل خورده ایم. مثلا خانه ای در گیلان داریم و هر ماه نمی توانیم به آنجا سر بزنیم. در این حالت قبوضی که برای خانه مان می آید را نیز نمی توانیم دریافت کنیم. بدین منظور باید از روش های آنلاین مشاهده قبض و پرداخت اینترنتی قبض برق استان گیلان استفاده کنیم. ما در این مقاله می خواهیم روش های مشاهده قبض برق و پرداخت آنلاین قبض برق استان گیلان را شرح دهیم.


 پرداخت الکترونیکی قبوض برق استان گیلان 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مشاهده قبض برق گیلان , پرداخت قبوض برق گیلان , پرداخت قبض برق استان گیلان , قبض برق روستایی استان,

تاريخ : 30 دی 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->یکی از شکایت های اصلی کاربران اینترنت ADSL و مودم های وای فای ، زود تمام شدن حجم اینترنت و هزینه های زیاد تمدید اینترنت آنها است. با توجه به اینکه یکی از دلایل اصلی این موضوع ، هک شدن وای فای و استفاده غیر مجاز و مخفیانه از اینترنت شماست در این مقاله سعی داریمروش های جلوگیری از هک شدن مودم های وای فای D-Link را شرح دهیم.
لازم به ذکر است که این روش ها بر روی اکثر مودم های وای فای با مارک های دیگر نیز قابل انجام است اما ما در این مقاله بطور تخصصی ، جلوگیری از هک شدن وای فای مودم های D-Link را آموزش می دهیم.


 انتخاب رمز های ساده و پیش پا افتاده از عوامل اصلی هک شدن وای فای مودم هستند. 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هک وای فای , جلوگیری از هک وای فای , هک وای فای مودم d-link , جلوگیری از هک مودم دی لینک , ضد هک مو,

تاريخ : 30 دی 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : گروه مشاوران هیواتک | بازدید : <-PostHit->


همه می دانیم که ماشین حساب نقش پر رنگی در فعالیت کاربران کامپیوتر دارد و ما بسیاری از حساب و کتاب های دم دستی خود را با ماشین حساب ویندوز انجام می دهیم. اما آیا می دانید که ماشین حساب ویندوز 7 قابلیت های بسیار پیشرفته ای در خود دارد که باید آن را فعال کنید تا تبدیل به یک ماشین حساب مهندسی پیشرفته و پر کاربرد شود ؟
ما در این مقاله می خواهیم شما را با قابلیت های ماشین حساب ویندوز آشنا کنیم که احتمالا با آن ها آشنا نیستید چرا که ماشین حساب ویندوز به طور پیش فرض در حالت Basic قرار دارد که فقط برای محاسبات ساده به کار می رود.


 ویژگی های ماشین حساب در ویندوز های XP , 7 و 8 تقریبا یکسان است.

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ماشین حساب ویندوز , استفاده از ماشین حساب ویندوز , قابلیت های ماشین حساب ویندوز , ماشین حساب مهندسی ,